Jak se mohu zúčastnit?

Je to jednoduché, stačí pouze provětrat skříně a nafotit se v tom nejstylovějším vohozu, jaký dokážete vytvořit. Nebojte se odvážných experimentů a kreací, kde jinde se takhle vymódit a předvést se světu s plnou parádou než na VotočVohoz!

Jak bude probíhat první kolo?

V prvním kole, které potrvá do 25.01. 2012, vyberou favorita ze svých řad sami členové komunity. Nahrajete fotky vašeho outfitu, maximálně však 5 fotek. Ale pozor: každý soutěžní outfit musí být vytvořen z minimálně jednoho kusu oblečení buď z VotočVohoz, nebo z druhé ruky, nebo musí být vlastní výroby. Následně vyplníte formulář, ve kterém sami sebe stručně představíte.

Jak bude probíhat druhé kolo?

Ve druhém kole se deset nejlepších z kola prvního dostane před odbornou porotu, složenou z osobností ze světa módy a stylu. V porotě zasednou stylistka Haarper’s Bazaaru Martina Gvizdová, Petr Lukeš, prezident Asociace vizážistů a stylistů ČR, Maruška Václavová ze CZOF.cz, která provozuje facebookové stránky “Co si dneska vezmu na sebe!?”, a blogerky Lucie Ehrenbergerová a Eva Svobodová.

Jak se zviditelnit?

Rozešlete odkaz na svůj soutěžní profil všem kamarádům a známým, aby pro vás hlasovali. Máte-li blog, použijte naši digitální nálepku, kterou si na něj pověsíte a tím svým čtenářům dáte na srozuměnou, ať pro vás hlasují.

Jak bude vypadat výhra prvního kola?

Vítězka prvního kola získává P.I.B. balíček profesionálního fotoshootingu, zahrnující líčení a outfit-styling v hodnotě 5 150,- Kč. O vše se odborně postará stylistka, hairstylistka a blogerka Olga Svozil Karpecká, vizážistka Kateřina Kabriel a fotografka Eva Šafránková vám udělá sadu krásných fotek.

A jak výhra druhého kola?

Vítězka druhého kola se může těšit na výběr ze dvou balíčků, které poskytne Asociace vizážistů a stylistů ČR. V rámci prvního balíčku s názvem Rekvalifikační kurz v oboru Vizážista v hodnotě 7 590 Kč, se vítězka naučí pracovat s líčidly, barvou i vlastní kreativitou. Druhý balíček v hodnotě 6 850 Kč nabídne kurzy s lákavými názvy Styl, Profesionální image ženy a P.I.B. (Personal Image Book).

Malý bonus: Mimopražské uživatelky od nás dostanou cestu do Prahy zdarma!

Co čeká ostatní finalistky?

A pozor! Ani devět zbylých finalistek neodejde s prázdnou! Jako cenu útěchy jsme si pro vás připravili vychytané balíčky VotočVohoz, ve kterých najdete mnoho užitečných věcí správné Votočářky.

Pojď na to!